Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

■ Kontakt

Sídlo firmy:

Ferromet a.s.

Kollárova 1229
698 01 Veselí nad Moravou

Divize:

Hesco

tř. Tomáše Bati 1616
765 02 Otrokovice
e-mail: hesco@hesco.cz

Identifikační čísla

IČO: 00000884
DIČ: CZ00000884

výpis z obchodního rejstříku

Vedení společnosti

výkonný ředitel Roman HRUBOŠ tel.: 602 723 113
technický ředitel Josef HROŠÍK tel.: 602 761 117
obchodní ředitel František VOJÁČEK tel.: 602 517 169
ekonomický úsek ing. Lenka SEHNALOVÁ tel.: 518 311 663
představitel managementu kvality Pavel MUSIAL tel.: 602 792 420

Obchodní oddělení

obchodní zástupci email: obchod@hesco.cz

obchodní zástupce Petr Fojtík 602 868 407 fojtik@hesco.cz
obchodní zástupce Petr Kubele 602 502 908 kubele@hesco.cz
obchodní zástupce Marek Klvaňa 602 507 224 klvana@hesco.cz
obchodní zástupce Zuzana Hamšíková 602 523 586 hamsikova@hesco.cz
dispečer dopravy Jiří Semela 606 706 082 semela@hesco.cz
fakturace Blanka Hrabcová 602 587 943 hrabcova@hesco.cz
vedoucí výrobního provozu Otrokovice Radek Uherek 577 663 032 602 868 370 uherek@hesco.cz
obchodní zástupce Havířov 602 440 694
vedoucí výrobního provozu Havířov Peter Mach 602 712 857 mach@hesco.cz
manažer jakosti Havířov Bogdan Skulina 602 557 785 skulina@hesco.cz
vedoucí pobočného skladu Uh. Brod Milan Strážnický 602 749 045 straznicky@hesco.cz
obchodní referent Uherské Hradiště Jana Hrošíková 602 581 212 hrosikova@hesco.cz
vedoucí pobočného skladu Znojmo Petr Zelený 724 209 411 602 507 180 zeleny@hesco.cz
zástupce vedoucího Znojmo Jan Ševčík 606 713 356
vedoucí pobočného skladu Brno 602 616 118 brno@hesco.cz