Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

■ Kariéra

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce

Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz, pracovní doba 6:30 – 15:00 hodin
Kvalifikační požadavky: ÚSO ( SOŠ s mat. )

Požadavky na zaměstnance:
Výborné komunikační schopnosti, práce na PC ( Excel, Word, Outlook ) znalost programu K2 výhodou, znalost AJ, NJ výhodou, znalost sortimentu hutních materiálů výhodou, řidičský průkaz skupiny B, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky, řešení obchodních případů nákupu a prodeje hutního materiálu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, pravidelný reporting.

Pracovní poměr na dobu určitou do 30.4.2015 s možností prodloužení
Předpokládaná měsíční hrubá mzda v Kč: 20 400,- + benefity
Datum nástupu: 1.11.2014
V případě zájmu o pracovní místo, zasílejte svůj životopis na e-mail: hamsikova@hesco.cz

Skladník, řidič nákladního vozidla

Kvalifikační požadavky: vyučen

Řidičský průkaz skupiny B, C – profesní osvědčení, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, průkaz VZV výhodou

Manipulace s hutním materiálem, vypisování dokladů, v případě potřeby rozvoz materiálu

Předpokládaná měsíční hrubá mzda v Kč: 15 000,- + benefity
Datum nástupu: ihned / popřípadě od 1.11.2014